Radijo laidos "Prisilietimas" atsiliepimai

quotes_big_start

Labai vertinu šį laiką, kai klausausi laidos „Prisilietimas". Kada dienos bėgyje esi blaškomas įvairių sunkumų, gundymų ir vakarop būni savimi nusivylęs, kad vėl suklupai ir nieko nepadarei dėl Jėzaus tada taip būna gera kai Dievo Žodis Jūsų laidose prabyla į mano ausį, protą, paliečia širdį. Ši laida padeda sugrįžti prie Viešpaties, prie Jo pažadų. Jūsų laidose girdžiu Dievo žodžius, kurie atgaivina sielą, suteikia jėgų atsitiesti ir nusilenkti dvasia Viešpačiui mūsų Dievui už gydantį prisilietimą, už Vilties, jėgų suteikimą. Pajuntu begalinę palaimą atsidūrus prie Viešpaties kojų. Telaimina Dievas laidos kūrėjus ir jos vedėjus. Su meile,

Vandaquotes_big_end

quotes_big_start

Labai geros laidos, nes pastiprina dvasiškai kiekvieną kartą, kai tik būna galimybė paklausyti, ačiū tiems, kurie dirba kitų gerovei.

Silvaquotes_big_end

quotes_big_start

Laidos padeda, stiprina, įkvepia, pataria, jos reikalingos, nes, kai neturi artimų sielai bendraminčių, gali prisiliesti prie svarbių dalykų per radiją. Man laidų klausymas suteikia ramybės ir tvirtumo, gelbėja nuo kartais vis apninkančio vienatvės išgyvenimo.

Aurelijaquotes_big_end

quotes_big_start

 Turiu prisipažinti, kad tie tekstai yra labai gilūs ir man kai kada sunkiai suprantami. Bet kai paliečia protą ir širdį, klausydama išgyvenu Dievo artumą. Dėkoju už šią galimybę.

Vidaquotes_big_end

quotes_big_start

Mielai klausausi per radiją laidos "Prisilietimas". Man patinka temos, skaitytojų balsai, laidos trukmė. Jūsų laidos tiesiog ugdo mane ir neleidžia vaikščioti šunkeliais. Ačiū, kad randate laiko ir būdą prisiliesti.

Daivaquotes_big_end

quotes_big_start

Prisilietimo laidos - tai balzamas dūšiai ir auksas protui. Sėkmės Jums!

Jūratėquotes_big_end

quotes_big_start

Šios laidos mane stiprina kasdienybėje, duoda išminties ir ramybės. Dievo palaimos!

Rasaquotes_big_end

 

Radijo laidos

Icon
  • Kelionė Biblijos puslapiais
  • Prisilietimas
  • Vakaro žvaigždelė

Plačiau

Įrašų studija

Icon

Įgarsinimo, subtitravimo, įrašymo paslaugos

Plačiau

Leidyba

Icon

Muzikinių projektų platinimas

Plačiau

Beginning Quotes

Geroji Naujiena Lietuvos žmonėms!