Radijo laidos "Kelionė Biblijos puslapiais" atsiliepimai

quotes_big_start

Labai didelis nuoširdus ačiū Jums už vedamas Biblijos aiškinimo valandėles, už nuostabiai aiškų Dievo Žodžio išaiškinimą. Kiekvienas Jūsų žodžio aiškinimas naujai atveria kiekvieną Dievo mintį ir giliai paliečia širdį.

(klausytoja iš Klaipėdos)quotes_big_end

quotes_big_start

Klausydamas šių radijo laidų būnu dvasiškai atgaivinamas, sustiprinamas ir padrąsintas dar labiau pasišvęsti Viešpačiui, mylėti Jo Žodį ir tarnauti kitiems. Labai ačiū.

(klausytojas iš Tauragės)quotes_big_end

quotes_big_start

Laba diena, gerbiami ir mylimi bičiuliai! Kadangi kiekvieną vakarą su jumis susitinku prie radijo imtuvo, jūs man ir esate bičiuliai. Dėkoju Dievui už jus ir už tą laiką, kurį iš Jo malonės galiu praleisti klausydama išsamių Biblijos aiškinimų ir tuo pačiu geriau pažinti savo brangų Gelbėtoją.

(klausytoja iš Druskininkų)quotes_big_end

quotes_big_start

Turiu viltį kada nors įsigyti visus jūsų vestų radijo laidų įrašus ar išleistą knygą.
Man šios laidos labai daug reiškia: jos padeda žymiai giliau suvokti Dievo Žodį.


(klausytojas iš Kuršėnų)quotes_big_end

quotes_big_start

Ši radijo laida mane praturtina dvasiškai. Įdomu paklausyti Dievo žodžio nagrinėjimo, įkvepia labiau mylėti Dievą ir žmones. Ačiū!

Rasaquotes_big_end

quotes_big_start

 KBP - tai radijo laidos, kurios konkrečios, leidžia mąstyti, giliau pažvelgti į būtį šioje žemėje. Lieka su manim tik gėris ir ramybė. Jūsų laidos pastiprino mano gyvenimo tarpsnius, kada sūnui buvo stresų ir mamos bei mano ligų, išgyvenimų laikotarpių. Trokštu dvasios ramybės ir atgaivos“. Sėkmės Jums ir didelis dėkingumas.

Zitaquotes_big_end

quotes_big_start

Man labai patinka, kai laidos būna gyvenimiškos, su Biblijos interpretacijomis, apmąstymais ir iliustracijom, su tikrais, suprantamais pavyzdžiais – kaip, vadovautis Biblija savo gyvenime, joje rasti atsakymus ir stiprybės savo gyvenimui, savo problemoms ir kodėl pasaulyje ne viskas yra gerai. Laidos suteikia vilties ir optimizmo, ypač kai kalbama apie kasdienius rūpesčius - vertybes, vaikus ir kaip pasitelkus tikėjimą sunkumus įveikti. Jos lyg protą apvalo nuo kasdienos apnašų. Yra apie ką susimastyti, be to, lėkdama per rūpesčius pamirštu, kad yra nesikeičiančių, stabilių dalykų ir vertybių,  į kurias reikia remtis, o jūsų laidos protingai sustato viską į vietas. Atsiranda saugumas, ramybė, užuovėja. Bent jau tai akimirkai dūšia pailsi“. Dėkui jums  už puikias laidas!

Jūratė iš Vilniaus

quotes_big_end

quotes_big_start

Su šeima visada klausomės šią laidą. Šios laidos padėjo mums atleisti vieni kitiems“. Nuoširdžiai Jums dėkojame. Sėkmės Jums visur ir visada!

Reginaquotes_big_end

 

Radijo laidos

Icon
  • Kelionė Biblijos puslapiais
  • Prisilietimas
  • Vakaro žvaigždelė

Plačiau

Įrašų studija

Icon

Įgarsinimo, subtitravimo, įrašymo paslaugos

Plačiau

Leidyba

Icon

Muzikinių projektų platinimas

Plačiau

Beginning Quotes

Geroji Naujiena Lietuvos žmonėms!