Leidyba

Muzikos įrašų leidyba

Jau esame išleidę kelis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos albumus, tad šioje srityje turime patirties. Nuolat ieškome paramos naujų projektų įgyvendinimui. Reikia pripažinti, kad dar ir šiandien mūsų šalyje krikščionys muzikantai nežino galiojančių įstatymų ir daro daug neteisingų žingsnių. Trokštame, kad krikščioniškos muzikos albumai būtų leidžiami pagal visus įstatymus ir LATGA reikalavimus. Jau esame pramynę takus į garso įrašų studijas, gamybos centrus, platinimo ir reklamos įmones. Be to, rengiame išleistų muzikinių albumų pristatymus. Visus darbus stengiamės atlikti nepriekaištingai.

Išlaidos

Vieno muzikinio projekto įgyvendinimas kainuoja apie 3000 eurų. Šios lėšos reikalingos garso įrašų studijos nuomai ir kompaktinių diskų gamybai, albumo apipavidalinimui. Priklausomai nuo projekto sudėtingumo, atlikėjų meistriškumo, tiražo dydžio ir spaudos kokybės pasirinkimo, projekto sąmata gali keistis.

Platinimas

Išleistus muzikinius albumus platiname įvairiais būdais. Sudarome sutartis su muzikos prekių parduotuvėmis, įvairių renginių ir koncertų metu prekiaujame patys, norintiems parduodame internetu www.km.lt ir išsiunčiame paštu.

Įgyvendinti projektai

solo_gratis 2001 metais išleidome Juro Grincevičiaus muzikinį albumą „Solo gratis“ („Vien tik malonė“). Dainų tekstus ir muziką parašė  Juras Grincevičius, kompozitorius, dainininkas ir muzikantas, kuriantis ir atliekantis muziką jau daugiau nei 27-erius metus. Autoriaus tikslas – muzika ir žodžiais perteikti tikrąsias vertybes.
himnas_meilei 2003 metais per Velykas išleidome Arnoldo Jalianiausko muzikinį albumą „Himnas meilei“. Autoriui kūrybinio įkvėpimo suteikė 1 Kor 13 žodžiai. Šį muzikinį albumą jis skiria savo pirmagimiui sūnui Dovydui. Arnoldas Jalianiauskas yra Vilniaus laisvųjų krikščionių bendruomenės muzikinio tarnavimo vadovas. Šiais metais jis baigė studijas Vilniaus muzikos akademijoje ir įgijo aktoriaus specialybę. Albumą „Himnas meilei“ sudaro dvylika muzikinių kūrinių, kurių žodžius sukūrė ar iš Šv. Rašto parinko muzikos autorius.
jamm JAMM — Jolanta, Aloyzas, Marius, Margarita iš Telšių miesto Evangelijos bažnyčios.

Tiesiog nuoširdus ir nuotaikingas šlovinimo giesmių albumas.
jaunimo_dienu_himnai Jaunimo dienų himnas – tai ženklas, šio neeilinio jaunimo susitikimo logotipas, pagal kurį ateityje atpažįstama tų dienų nuotaika, išgyvenimai bei prisimenamos džiugios akimirkos. Himnas perteikia, atspindi, pristato renginio temą ir kiekvienam asmeniškai siunčia konkrečią žinią! Anksčiau ypatingomis progomis per liturgiją buvo giedami himnai, kurie reikšdavo iškilmingesnį Dievo pagarbinimą. Himnai paprastai būna parašyti šiuolaikiniu stiliumi pagal Bažnyčios charizmatinę tradiciją. Kaip kūriniai, jie – labai paveikūs, juose dažnai yra tradicinių melodikos atspalvių, nepastebimų, tik pasąmonėje besisiejančių su tekstu. Tai tampa ir malda, ir šlovinimu. Jaunimo dienų temos siejasi su ieškojimais. Kur ieškojimas, ten ir įsiklausymas, meditacija. Meditacija per savęs tyrimą, per klausymąsi. Tai veda atsakymo link.... "TEGUL SKAMBA GARBINIMO IR PADĖKOS HIMNAS MŪSŲ TĖVUI, KURIS PER NEPRILYGSTANČIĄ MEILĘ APDOVANOJO MUS GALIMYBE BŪTI JO DRAUGAIS KRISTUJE". Incarnationis Mysterium 6
jo_vardas_ant_lupu „Jo vardas ant lūpų“
Mes, Kretingos Pranciškoniškasis jaunimas, nesame profesionalūs muzikantai ir atlikėjai, tačiau jau seniai kartu šloviname Viešpatį, trokšdami Jam atiduoti tai, ką turime geriausia.
Šis šlovinimas vyko 2007 m. balandžio 30 d. Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos muzikos įrašų studijoje. „Prie pulto“ buvo Šventoji Dvasia!
algimantas_dumcius_agnus_dei „AGNUS DEI“
2002 m pradėjus dirbti bažnyčioje vargonininku gimė idėja sukurti jaunimo giesmių albumą, kurį ir siūlau Jūsų dėmesiui. Algimantas Dumčius
vakaras_sulinysrytas_sulinys „Vakaras“ ir „Rytas“ - "Šulinys"
Ir buvo vakaras ir rytas... ir vėl buvo vakaras, ir vėl buvo rytas... Nebesuskaičiuosi, kiek dienų jau mes keliaujam, sutikdami vėl naują vakarą ir naują rytą, dalyvaudami Tavo kūryboje.
Dieve, kurk mumyse savo sodą kiekvieną vakarą ir kiekvieną rytą, džiaukis savo kūryba, matydamas, kad „tai yra gera“, ilsėkis kiekvienoj širdy, kurią prikėlei Gyvenimui.
Dėkoju Tau, Viešpatie, kad taip nuostabiai mus sukūrei!
...po vakaro rytas išauš, po liūdesio patekės džiaugsmas... AJ.
vz_daineles_pirma_dalis „Dainelės. Pirma dalis“ - "Vakaro žvaigždelė"
Dainelės, sukurtos 2005 m. ir skambėjusios radijo laidose vaikams „Vakaro žvaigždelė“. Tai pirmosios dainelės vaikams, įrašytos VŠĮ „Gerosios Naujienos centras“ įrašų studijoje. Norėjome, kad jos nenueitų užmarštin, todėl ir nusprendėme išleisti šią kompaktinę plokštelę.
spinduliu_pirsciukai „SPINDULIŲ PIRŠČIUKAI“ - Marija Meilė Kudarauskaitė
Šiose kompaktinėse plokštelėse skambantys eilėraščiai yra mano knygoje ANT KARALIŲ KELIO (2005 m.) Tai – rinktinė, iš daugelio metų kūrybos vaikams. Knygoje yra ir dainų, kurias sukūrė įvairūs kompozitoriai. Be to, pakartota
 1980 m. išleista plokštelė vaikams SPINDULIŲ PIRŠČIUKAI.
arturas_chalikovas_lt_psalmes „Psalmės 1-15“ - Artūras Chalikovas
Akustinis Psalmių albumas. Albume rasite pateiktus šių psalmių akordus.
arturas chalikovas_ru_psalmes „Псалмы 1-14“ - Артур Халиков
Акустическая версия Псалмов.
 

Radijo laidos

Icon
  • Kelionė Biblijos puslapiais
  • Prisilietimas
  • Vakaro žvaigždelė

Plačiau

Įrašų studija

Icon

Įgarsinimo, subtitravimo, įrašymo paslaugos

Plačiau

Beginning Quotes

Geroji Naujiena Lietuvos žmonėms!